2019

NATALIA POKOROWSKA  KL. IV – I MIEJSCE (NAGRODA DZIEKANA WS)

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY IV EDYCJA / OLSZTYN

prace fotograficzne “Kontra”, “Agata w Krainie Czarów”

(nauczyciel prowadzący: Iwona Kubacka)

Organizator konkursu: Instytut Sztuk Pięknych,Wydział Sztuki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie

 

AGATA TRAWIŃSKA, JULIA RUTKOWSKA, NATALIA POKOROWSKA KL. IV – III MIEJSCE  i statuetka BRĄZOWEJ KAMERY

konkurs wojewódzki SZTUKA WYBORU “KAMERA! AKCJA! REAKCJA!” (VII edycja) / BYDGOSZCZ

film “Blue”

(nauczyciel prowadzący: Iwona Kubacka)

Organizator: KWP w Bydgoszczy wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu oraz Fundacją Tumult – organizatorem Międzynarodowego Festiwalu Filmowego EnergaCamerimage.

2018

MAKSYMILIAN CHRUŚCIŃSKI  KL. V – KWALIFIKACJA DO WYSTAWY

konkurs międzynarodowy “MUZEALNE SPOTKANIA Z FOTOGRAFIĄ”/ KOSZALIN

zestaw 2 fotografii “Dialog”

(nauczyciel prowadzący: Iwona Kubacka)

Organizator: Muzeum w Koszalinie

 

 AGNIESZKA JANKOWSKA, LAURA SKOP, AGATA ŚCIANOWSKA KL. V – V MIEJSCE DLA SZKOŁY

13. MAKROREGIONALNY PRZEGLĄD PLASTYCZNY/ GDYNIA

(nauczyciel prowadzący: Sławomir Jasieniecki/rysunek, malarstwo; Małgorzata Wojnowska-Sobecka/rzeźba)

 

2016

Zespół: ALEKSANDRA PEŁKOWSKA, LAURA SKOP, MAGDALENA SZCZYGIELSKA, OLIWIA SZTANKANAGRODA

(nauczyciel prowadzący: Katarzyna Kojtka)

JAGODA SOSNOWSKAWYRÓŻNIENIE

(nauczyciel prowadzący: Małgorzata Wojnowska-Sobecka)

XXXVIII MIĘDZYNARODOWY KONKURS PlASTYCZNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY “MOJA PRZYGODA W MUZEUM”/ TORUŃ

Organizator: Muzeum Okręgowe w Toruniu

 

MAKSYMILIAN CHRUŚCIŃSKI  KL. III – I MIEJSCE w kategorii szkół plastycznych 13-16 lat

ZUZANNA DETMER KL. III, MAJA KAPTAJN KL. III, KORNEL PAWŁOWSKI KL. III, ALEKSANDRA SZYMBORSKA KL. III – KWALIFIKACJE DO WYSTAWY

6. MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY LABIRYNT WYOBRAŹNI – “CYRK”/ DĄBROWA GÓRNICZA

(nauczyciel prowadzący: Iwona Kubacka)

Organizator: Zespół Szkół Plastycznych Dąbrowie Górniczej

 

JULIA RUTKOWSKA KL. IIKWALIFIKACJA DO WYSTAWY

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny PUDEŁKO ZWANE WYOBRAŹNIĄ – JULIA HARTWIG/ KIELCE

(nauczyciel prowadzący: Jacek Kamiński)

Organizator: Zespół Państwowych Szkół Plastycznych im. Józefa Szermentowskiego w Kielcach

 

2015

KLAUDIA KOWALSKA KL. IVKWALIFIKACJA DO WYSTAWY

konkurs międzynarodowy “MUZEALNE SPOTKANIA Z FOTOGRAFIĄ”/ KOSZALIN

“Fala wrażeń”

(nauczyciel prowadzący: Iwona Kubacka)

Organizator: Muzeum w Koszalinie

 

MAGDALENA SZCZYGIELSKA KL. IVKWALIFIKACJA DO WYSTAWY

VIII OGÓLNOPOLSKIE BIENNALE PLASTYCZNE “KOT”/ WROCŁAW

(nauczyciel prowadzący: Katarzyna Kojtka)

Organizator: Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu

 

MAGDALENA CZAPIEWSKA KL. IIIWYRÓŻNIENIE

“Sweet lips”

WIKTORIA WIŚNIEWSKA KL. II – KWALIFIKACJA DO WYSTAWY

IV OGÓLNOPOLSKI KONKURS FOTOGRAFICZNY “KOLOR RÓŻOWY”/ ELBLĄG

(nauczyciel prowadzący: Iwona Kubacka)

Organizator: Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym

 

KRYSTIAN PIÓRKOWSKI NAGRODA

MAGDALENA CZAPIEWSKA – WYRÓŻNIENIE

OGÓLNOPOLSKI KONKURS RZEŹBIARSKI “DOTKNIJ MOJEGO ŚWIATA – dzieci dzieciom o zwierzakach”/ WARSZAWA

(nauczyciel prowadzący: Małgorzata Wojnowska-Sobecka)

Organizator: Fundacja Panda przy wsparciu Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Warszawie oraz Studio Kreatywnego SEVER

 

KRYSTIAN PIÓRKOWSKI NAGRODA (nauczyciel prowadzący: Małgorzata Wojnowska-Sobecka)

Zespół: PAULINA CIEĆWIERZ, WERONIKA KUDREJ, SZYMON MALINOWSKI, NIKODEM KEMPCZYŃSKI NAGRODA

“Grający w karty”

Zespół: KLAUDIA KOWALSKA,JAGODA SOSNOWSKA, WERONIKA WIĘCZKOWSKA KWALIFIKACJA DO WYSTAWY

“Maria Magdalena”

(nauczyciel prowadzący: Katarzyna Kojtka)

PAULINA CIEĆWIERZKWALIFIKACJA DO WYSTAWY

“W. Kandinsky – inspiracje”

(nauczyciel prowadzący: Iwona Kubacka)

XXXVII MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY “MOJA PRZYGODA W MUZEUM”/ TORUŃ

Organizator: Muzeum Okręgowe w Toruniu

 

2014

KLAUDIA PRZYBYLSKA – NAGRODA

rzeźba ceramiczna na podstawie obrazu Rodakowskiego “Portret   Babetty Singer, ciotki artysty”

WIKTORIA WIŚNIEWSKA – WYRÓŻNIENIE

rzeźba ceramiczna  na podstawie pracy P. Cezanne’a “Martwa natura”

ALEKSANDRA PEŁKOWSKA – NAGRODA DYREKTORA MUZEUM OKRĘGOWEGO W TORUNIU Marka Rubnikowicza

“Idę ku słońcu” wg X. Dunikowskiego

(nauczyciel prowadzący: Małgorzata Wojnowska-Sobecka)

XXXVI MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY “MOJA PRZYGODA W MUZEUM”/ TORUŃ

Organizator: Muzeum Okręgowe w Toruniu